Тема. Створення та виконання алгоритмів з
повторенням у середовищі Scratch. Повторення повторень у середовищі Scratch.
Мета: навчальна: вчитися створювати
алгоритми, що мають кілька повторень; удосконалити навички створення та
виконання алгоритмів;
розвивальна: розвивати
пам’ять, увагу, мовлення, алгоритмічне та логічне мислення, навички самостійної
роботи на комп’ютері;
виховна: виховувати
вміння узагальнювати, міркувати, зацікавленість предметом «Інформатика».
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування
вмінь і навичок.
Обладнання та наочність: дошка,
комп’ютери, підручники.
Програмне забезпечення: середовище
електронного виконавця Скретч.
Хід уроку
І. Організаційний етап.
·
привітання
·
перевірка
присутніх
·
перевірка
готовності учнів до уроку
ІІ. Мотивація пізнавальної діяльності.
Робота в парах
На пошту прийшло
декілька посилок, на яких не зазначений адресат.
З’ясуйте, хто зі
звірів отримає посилку.
ІІІ. Повідомлення теми, цілей, завдань уроку.
ІV. Вивчення
нового матеріалу
Розповідь
учителя
Робота з
підручником: § 27.
V. Фізкультхвилинка
VІ. Засвоєння нових знань, формування вмінь
Робота за
комп’ютером
1)
Повторення
правил безпечної поведінки за комп’ютером.
2)Інструктаж учителя.
Підручник § 24
ст.179-152.
Вправа 1.
Орнамент.
Вправа 2. Лісові
дзвіночки.
3) Вправи для очей.
Полетів
метелик вгору, полетів метелик вниз.
Клас він облетів по колу, сів на парту, сів на ніс.
В інший бік летів по колу до вікна — і геть від нас.
Хай літає він на волі. До уроку вже нам час!
VІІ. Підбиття підсумків уроку
Фронтальне
опитування
1.
Що
вивчили на уроці?
2.
Чим
відрізняється команда Завжди якщо від
команди Завжди?
3. Що
спільного та відмінного мають команди Повторювати
поки і Завжди якщо?
4. Як
у середовищі Скретч створюють алгоритми, що мають кілька повторень?
5.
Що
сподобалось на уроці?



Немає коментарів:
Дописати коментар